자유게시판

BMW X2 Screen Movement 2024_ یک هجوم اسپرت و مقرون به صرفه

작성자 정보

• Cristine Hussai… 작성
  • 작성일

본문

BMW X2 M35i 2024، کاملاً از داخل و خارج طراحی شده است
Scotty Reiss این نکته در مورد خودروهای لوکس سطح پایه است: آنها معمولاً دقیقاً همان سطح ابتدایی هستند، بدون امکاناتی مانند موتور قدرتمند، تیونینگ اسپرت، رانندگی بدون دست یا ناوبری واقعیت افزوده که خواهر و برادرهایش با قیمت بالاتر به آن معروف هستند. با این حال، این مورد در مورد BMW X2 2024 بازطراحی شده، کوچک‌ترین SUV (یا SAV، برای خودروهای ورزشی ورزشی، به زبان BMW) که این برند می‌سازد، صادق نیست.
در این مورد، BMW X2 ممکن است به عنوان سرمایه گذاری برند در مالکیت آینده BMW شما در نظر گرفته شود: این خودرو طعم همه چیزهایی را که BMW وعده می دهد، چه لوکس و چه عملکرد، در یک Sport utility مقرون به صرفه، اسپرت و مدرن ارائه می دهد.
BMW X2 چگونه رانندگی می کند من هیجان زده بودم که یک روز را در اطراف لس آنجلس رانندگی کنم که قیمت اولیه آن از 42,000 دلار برای مدل 28i و 51,400 دلار برای تستر M35i من است. روز من شامل یک برنامه کامل از وظایف و جلسات و همچنین جستجوی مکان های عکسبرداری برای یک پروژه بود. این بهترین راه برای حس کردن فضای کامل این خودرو خواهد بود، از بزرگراه ها و جاده های پشتی گرفته تا خیابان های شهر و پارکینگ.
خوشبختانه، من توانستم با جاده های سرگرم کننده شروع کنم. در بزرگراه 110 به پاسادنا رفتم، جاده ای پر پیچ و خم با فرصت های زیادی برای احساس قدرت X2.
M35i دارای یک توربو 4 سیلندر است که 312 اسب بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور تولید می کند. این بدان معناست که عضله برای بالا رفتن سرعت و استقامت برای ماندن در آنجا را دارد. در حالت اسپرت صدای بلندتر و حتی سرگرم‌کننده‌تر است، و برای آن لحظه که فقط به سرعت نیاز دارید، دنده سمت راست را بکشید و برای افزایش قدرت. یک ساعت روی نمایشگر درایور ظاهر می شود که 10 ثانیه انرژی اضافی را معکوس می کند.
بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 بای‌کسیدی هورتون مشارکت‌کننده قد کوچک‌تر X2 و صندلی‌های اسپرت در مدل آزمایشی من، حس جاده‌ای عالی به آن بخشیده است. با وجود فاصله بالاتر یک Sport utility از سطح زمین، شما در پشت فرمان احساس قدرت می کنید. وقتی این فرصت را داشتم که در اطراف یک پیچ شتاب بگیرم، جاده را در آغوش گرفت. و مرا در آغوش گرفت؛ می توانستم مهار صندلی های اسپرت محکم شده را احساس کنم. در حالی که مطمئناً این سریع‌ترین، قوی‌ترین یا بلندترین در خانواده BMW نیست، اما ناامید کننده نیست. میراث خود را به خوبی نشان می دهد.
نمایی از صندلی راننده BMW X2 M35i 2024
اسکاتی ریس بی ام و X2 سبکی را در روال روزانه قرار می دهد وقتی به پاسادنا رسیدم روز کاری من شروع شد. اول: جستجوی مکان برای عکسبرداری آینده. این نیاز به حرکت آهسته در مناطق مختلف، سرعت گیرها، دور زدن پارکینگ، دوربرگردان و گاراژهای پارکینگ داشت. همه با رنگ پرانی گذشت. فاصله از سطح زمین به این معنی است که هرگز سپر خود را در ورودی شیب‌دار خراش نمی‌دهید، اندازه کوچک به این معنی است که دور برگردان ساده است و قاب جمع و جور به این معنی است که می‌توانید بدون ترس در بیشتر پارکینگ‌ها یا سازه‌ها پارک کنید.
در ترافیک، BMW X2 چابک بود و به راحتی رانندگی می کرد، به راحتی بالا می آمد و سرعت را بدون احساس اضطراب بیش از حد حفظ می کرد، هر چند وقتی این شانس را داشتم که سرعت ماشین را بالا ببرم، بدون تردید این کار را انجام داد. «آنجا وقتی می‌خواهی و نه وقتی نمی‌خواهی» یک ماشین شهری عالی می‌سازد.
مرکز فرمان جدید در BMW X2 جایی است که انتخابگر دنده، حالت‌های رانندگی و ... [+] بیشتر
Scotty Reiss Pluck Your Power: xDrive 28i یا M35iI روزم را با این فکر به پایان رساندم که توسط M35i خراب شده ام و خریداران xDrive 28i ممکن است ناامید شوند. مدل آزمایشی من بسیار خوب بارگذاری شده بود: نمایشگر سر بالا، ترمزهای اسپرت، ورود بدون کلید، شارژ بی‌سیم تلفن، اپل کارپلی بی‌سیم و اندروید اتو، دستیار صوتی «Hey BMW» و سانروف پانوراما. به نظر می رسد، تمام این ویژگی ها در 28i نیز موجود است.
در واقع، واقعاً تنها چند انتخاب وجود دارد: دو گزینه موتور - 4 سیلندر توربو، که 241 اسب بخار نیرو تولید می کند، یا یک نسخه قدرتمندتر از همان توربوی 4 سیلندر که برای تولید 312 اسب بخار تنظیم شده است، و انتخاب از میان بسته های ویژگی در انتخاب تر و تمیز شما اکثر گزینه ها در هر دو مدل موجود است، از صندلی های اسپرت گرفته تا صدای ممتاز هارمن کاردون. با این حال، در M35i تفاوت‌های «M» مشخصی وجود دارد، از جمله صندلی‌های اسپرت M، سر اگزوز چهار کرومی و ترمزهای عملکرد M. مدل آزمایشی من که مجهز به نمایشگر سربالا، ناوبری تقویت‌شده با ویدیوی زنده و «بسته حرفه‌ای کمک رانندگی» بود که اساساً رانندگی در بزرگراه بدون هندزفری است، با قیمتی کمتر از 59000 دلار، شامل مقصد و هندلینگ 995 دلار عرضه شد.
جلوپنجره هندسی روشن تر در BMW X2 M35i، با چراغ های روز جدید و نماد ... [+] نشان M
Scotty Reishe بازطراحی شده X2 بهتر در خانواده BMW جا می شود وقتی BMW نسخه های کوپه Sport utility های بسیار محبوب خود را معرفی کرد، واکنش بسیار مثبت بود: مشتریان ظاهر و احساس اسپرت کوپه ها را دوست دارند. بنابراین، هر مدل X یک نسخه کوپه دریافت کرد. X ها دارای اعداد فرد هستند—X1، X3، X5، X7—و کوپه ها با اعداد زوج مشخص می شوند—X2، X4، X6. X2 آخرین مدلی است که به عنوان نسخه کوپه همتای بوکسیر خود به این خط پیوست. چرخ‌های این کار زمانی به حرکت درآمدند که در سال 2022 بی‌ام‌و X1 را با ظاهر، حس و فناوری کاملاً جدید طراحی کرد تا تصویر «سطح ورودی» خود را از بین ببرد و حسی فنی‌تر و مدرن‌تر به آن بدهد.
به سرعت به سال 2024 رسیدیم و این دو ایده در کنار هم قرار گرفتند، زیرا BMW X2 را دوباره طراحی کرد، که اولین بار در سال 2018 معرفی شد: نسخه ای به سبک کوپه از X1 با همان فناوری و گزینه هایی که X1 ارائه می دهد (و قیمت 1500 دلاری). و در مقایسه با آخرین نسل BMW X2، مدل 2024 بلندتر، بلندتر و بزرگتر است.
قسمت عقب BMW X2 M35i
BMW چه چیز دیگری دریافت می‌کنید—و نمی‌گیرید—در BMW X2Options 2024، هر دو تریم دارای صفحه‌نمایش شیشه‌ای گسترده‌ای هستند که سیستم چندرسانه‌ای و نمایشگر راننده را در خود جای داده است. سایر کنترل‌ها مانند حالت رانندگی، انتخابگر دنده و موارد دیگر در کنسول مرکزی شناور یافت می‌شوند. روکش صندلی با روکش Veganza است، یک روکش چرمی که ظاهر و احساسی عالی دارد، و سطوح نرم و لطیف احساس زیبایی دارند. خریداران انتخابی از رنگ‌ها دارند، از جمله Oyster، رنگ خاکستری روشن تقریباً سفید، و چندین سبک تزئینی برای داشبورد و پانل درها وجود دارد که همه آنها حسی مدرن به شما می‌دهند.
نمای بیرونی با جلوپنجره کلیوی هندسی تر، چراغ های روشنایی روز به سبک شورون، چراغ های عقب جدید و اسپویلر عقب بازسازی شده است. و، یک جزئیات مورد علاقه: نشان عقب را فشار دهید تا درب عقب باز شود.
چیزی که به دلیل اندازه کوچک X2 پیدا نمی‌کنید، فضای داخلی زیادی است. کنسول میانی بین صندلی‌های جلو به‌گونه‌ای طراحی شده است که عملکردهای زیادی را در فضای باریک قرار می‌دهد. من فضای پای زیادی در صندلی راننده داشتم، اما می‌توانم ببینم که چطور ممکن است فردی با قد 5 یا 6 اینچ از من (من 5 در 8 اینچ) صندلی خود را به سمت صندلی عقب فشار داده باشد. و در پشت صندلیم دیدم که فضای پای صندلی عقب به اندازه ای است که بتوانم جا بیفتم و فضای سر که تحت تاثیر شیب سقف قرار می گیرد. این خودرو برای افرادی که به ندرت از صندلی عقب استفاده می کنند مناسب تر است. کسانی که به فضای بیشتری نیاز دارند باید به X4 یا بهتر از آن، X6 نگاه کنند.
BMWX2 با صندلی های اسپرت عرضه می شود. این صندلی های نشان M 750 دلار اضافی هستند
Scotty ReissA Cover برای زمانی که نیاز دارید خودتان را درمان کنید شاید چیزی که در مورد X2 2024 بیشتر از همه دوست دارم این است که یک گرانی مقرون به صرفه است: شما می توانید یک تجربه واقعی BMW را بدون هدر رفتن هزینه کنید، و اگر دوست دارید، می توانید وارد شوید دنیای BMW به خوبی کمتر از میانگین قیمت یک خودروی جدید که حدود 48000 دلار است. و اگر می خواهید همه چیز را وارد کنید، می توانید. اندازه و وسعت X2 M35 باعث می شود که موتور 312 اسب بخاری آن برای این خودرو اندازه مناسبی داشته باشد و قیمت 51000 دلاری آن نیز مناسب است. و ظاهر بازطراحی شده، فضای داخلی برجسته و جزئیات ممتاز راز شما را حفظ خواهد کرد: اینکه این فقط BMW استارت شماست.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. Scotty ReissFollowingمن یک راهنمای دختران برای اتومبیل را تأسیس کردم تا به زنان، بزرگترین خریداران خودرو، صدایی در بازار بدهم. من همچنین نایب رئیس جوایز اتومبیل جهانی هستم که در آن با خبرنگاران برتر از سراسر جهان برای نام بردن خودروهای برتر هر سال همکاری می کنم. من عاشق ماشین، رانندگی، تکنولوژی، سفر و تجمل هستم، اما حتی بیشتر دوست دارم در مورد آنها بنویسم. من را در اینستاگرام، لینکدین و موضوعات پیدا کنید!">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any issues with regards to where and how to use اخرین اخبار سامانه یکپارچه خودرو وارداتی, you can call us at the webpage.

관련자료

댓글 0
등록된 댓글이 없습니다.